+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Trabzon Kombi

12 Temmuz 2021
Trabzon Kombi

İçindekiler

Trabzon Kombi 

Trabzon Kombi seçiminde hangi marka ve modellere yöneliyor?

Trabzonda genel olarak kullanılan kombi markası olarak istatistiksel satış rakamları bize daikin markasının trabzonda çok tercih edildiğini gösteriyor peki daikin in en çok tercih edilen modelleri hangileri?

Trabzon Kombi kullanımında daikin zirvede hangi modellerin tercih edildiğine yakından bakalım.

Değinecek olduğumuz modeller trabzon’da yaşayan kullanıcılar tarafından beğenilmiş olup sıkça tercih edilen birkaç modelden bazıları.

Premix NDJ 24 kW

Tam Yoğuşmalı Kombi

Bu kombi`nin tercih edilme sebebi olarak Kendi sınıfında dünyanın en az yer kaplayan kombisini tasarlayan Daikin, Ar&Ge lerinde tasarladığı ısı eşanjörü ile fark yaratıyor diyebiliriz.

diğer model ise Premix VZ 30 kW

Tam Yoğuşmalı Kombi

Kaliteli ve Verimli kombiniz Daikin Premix VZ kolay kullanımı ile de tüketici dostudur.

Premix NDJ-T 28 kW

Tam Yoğuşmalı Tank Model Kombi

Japon teknolojisinin farkını yaşadığınız NDJ-T Premix , kombinin boylere bağlandığı Tank model olarak yüksek sıcak su kapasitesi sunmaktadır.

Ayrıca NDJ premix kombinin tüm özelliklerine de sahip.

Trabzon Kombi Fiyatları

Trabzon kombi fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir, sadece kazanları artık çalışmadıkları için değiştirmiyorlar. Ayrıca bir enerji verimliliği modeline yükseltmek için bunları değiştiren kullanıcılarda var. Kazan değişimi ve montajı karmaşık bir süreçtir. Fiyatlar kazan tipine, markasına ve yapı kalitesine göre değişmektedir….

Kombi Servisi Nedir ve Kombi Servisi Neleri Kapsar?

Trabzon kombi fiyatları denilince aslında sadece kombinin fiyatına bakılmaksızın kombinin servisine de bakılması gerekir kombi servisleri neleri kapsar kombi servisleri nedir bunları bilmek önem arz etmektedir.

Kombi servisi, bir gaz ve teknolojileri mühendisinin kazan üzerinde gerçekleştirdiği bir dizi kontrol ve testtir. Bu, kazanınızın verimli çalışmasını sağlar. İyi bir kombi servisi, bir gaz ve teknolojileri mühendisinin doğru gaz basıncını ve akışını kontrol etmesi anlamına gelir. 

Kazan, hafife aldığımız ev aletlerinden biridir ve belkide en önemli olanıdır. Bozulduğunda, artık sıcak suyumuz veya ısıtmamız yoktur ve bu bize kış aylarında büyük sorun çıkarabilir. Bu tür beklenmeyen hasarlar maliyetli onarımlar gerektirir. Kombi arıza teminatı bu masrafları sizin adınıza karşılar.

Trabzon Kombi Firmaları

Trabzon Kombi Firmaları arasından en çok hangisini tercih ediyor? En çok tercih edilen satış sal istatistik raporlarına göre daikini bize gösteriyor peki daikin neden bu kadar satılıyor daikin in satılma sebepleri neler bunlara bakacağız.

Trabzon Kombi Firmaları denilince akla ilk gelen firma ve marka daikin peki neden daikin?Daikin kombilerin`de ne gibi özellikler var?

Kendi sınıfında dünyanın en az yer kaplayan kombisini tasarlayan Daikin, Ar&Ge lerinde tasarladığı ısı eşanjörü ile fark yaratıyor.

Üstün özelliklere sahip Daikin NDJ premix kombi, güvenli yanma teknolojisi ile tüketicisine her şartta en mükemmel ve konforlu ısınmayı sunuyor.

Daikin NDJ premix çok geniş modülasyon oranı, frekans kontrollü pompası ve fanı ile sürekli tasarruf ve verimin buluştuğu cihaz olma iddiasını sürdürüyor.

35 kW – A Enerji sınıfı – 1/7 geniş modülasyon aralığı

›› 35 kW kapasiteli yoğuşmalı kombi

›› Sessiz kombi (Ses gücü 49 db, ses basıncı 39 db)

›› Daikin özel tasarım ana eşanjör

›› Paslanmaz çelik plakalı eşanjör

›› Premix yanma ve tam yoğuşma teknolojisi

›› Otomatik gaz adaptasyonu ile güvenli yanma teknolojisi

›› 1/7 geniş modülasyon aralığı

›› Frekans kontrollü, enerji verimli sirkülasyon pompası

›› Kullanımı kolay, yüksek çözünürlüklü LED ekran

›› Termoregülasyon

›› Pirinç hidrolik grup

›› Çevre dostu

›› A Enerji sınıfı

Trabzon`da Kombi Kullanımı Mantıklı mı?

Trabzon`da Kombi Kullanımı Mantıklı mı? Trabzonda kombi kullanımı çok mantıklıdır gerek iklimsel yapısı olsun gerek coğrafi sebeplerden ötürü trabzonda kombi sıklıkla tercih edilmektedir.

Trabzon`da Kombi Kullanımı Mantıklı mı? Bir kombinin artıları nelerdir?

*Uygun maliyetli | Su anında ısıtıldığı için çok uygun maliyetlidir.

*Boyut olarak kompakt | Sınırlı alana sahip küçük evler için mükemmeldir.

*Evde daha az boru tesisatı | Montaj sırasında kullanılan daha az boru nedeniyle daha ucuz kurulum.

*Basit zaman ve sıcaklık kontrolleri | Isıtmanızı, seçtiğiniz sıcaklıkta belirli zamanlarda devreye girecek şekilde programlayabilme.

*İsteğe bağlı sıcak su | Gerektiğinde sıcak su.

*Hepsi bir arada | Musluklarınıza sıcak su ulaştırmak ve radyatörlerinizi ısıtmak için gerekli tüm elemanlar kazan kasası içerisinde bulunmaktadır.

*Daha güvenli ve daha temiz su | Doğrudan şebekeden verilen suyun depolanan sudan daha taze olduğu ileri sürülmektedir.

*Akış hızı | Kombiler 35 derecede dakikada 18 litreye kadar su sağlayabilir, bu da onları apartman daireleri ve daha küçük evler için harika kılar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?