+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Trabzon Çelik Kapı İmalatı ve Firmaları

21 Nisan 2020
Trabzon Çelik Kapı İmalatı ve Firmaları

İçindekiler

Trabzon çelik kapı alanında dünyanın gelişmesiyle birlikte hızlı bir şekilde doğru orantılı olarak gelişmektedir. Hayatımızı geçirdiğimiz evimiz ya da iş yerinin güvenliği de Trabzon’da yaşayanlar için oldukça önemlidir. Bu sebeple çelik kapı Trabzon’da oldukça fazla gelişmekte ve bu sektördeki yeniliklere kapı açmaktadır.

Evimizin birinci önceliği güvenliğimizdir. Bu sebeple çelik kapı ve buna bağlı ekipmanlar hayatımızda fazlasıyla önem taşımaktadır. Günümüzde eskiye göre dış kapılarda kullanılan ahşap kapılar tercih edilmemeye başladı. Bunun en başlıca sebebi ise insanların artık evde fazla zaman geçirmemesidir. Biz Trabzon’da verdiğimiz çelik kapı hizmetiyle insanların aklında oluşabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Siz evdeyken ya da evde olmadığınız zamanlarda koruma sağlıyoruz.

Trabzon Çelik Kapı

Trabzon Çelik Kapı İmalatı

Trabzon çelik kapı imalatı sektöründe dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan bir kaçını kısaca siz okuyucularımıza iletelim. Sizde Trabzon çelik kapı imalatında seçeceğiniz firmayı buna göre değerlendirebilirsiniz. Alacağınız çelik kapı 1.5 mm çelik profilden imal edilmeli. Güvenlik noktalarında ise bu ölçü 3.5 mm kalınlığa ulaşmalıdır. Ayrıca kasa yapısı kasa ile duvar arasına boşluk kalmayacak şekilde duvarı kavrar nitelikte olmalıdır. Trabzon çelik kapı imalatımızda yerinde ve her kapıya özel ölçümleme yapılabilmektedir.

Çelik kapınızdaki güvenliğin yüksek ya da düşük olması tamamıyla üreticinin teknik bilgisine bağlıdır. Kullanılan malzemeye ve imalat yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca çelik kapı kilitleri de evinizin güvenliği için ayrı bir önem taşımaktadır. Çelik kapının üzerindeki boya, ahşap süslemeler ve bu tarz aksesuarlar kapının dayanıklılığını arttırmak için değildir. Tamamıyla çelik kapınızın estetik bir görünüm kazanmasını sağlar.

Ayrıca çelik kapılardaki kilit sistemleri oldukça önemlidir. Bu kilitler kilit milleri sayısına göre adlandırılırlar (14 nokta, 21 nokta gibi). Aslında önemli olan çelik kapının kaç noktada değil kaç bölgede kilitlendiğidir. Çelik kapınız üstten ortadan ve anahtar bölmesinden kilitlendiğinde bu size yeteri kadar güvenli bir ortam sağlayacaktır. Bir de tepeye kilitleme yapmak kaydıyla toplam dört bölgeden kilitleme yapması ekstra güvenliği sağlayacaktır.

Çelik kapı seçerken asıl dikkat etmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise çelik kapının ana gövde sacıdır. Destekleyen çelik saclarının kalınlığı ve imalat şekli önemlidir. Firmamız bu alanda da öncü firmalar arasında olmakta ve evinizin güvenliği için gerekeni yapmaktadır.

Trabzon Çelik Kapı İmalatçıları

Trabzon çelik kapı imalatçı işlerinde uzman kişilerdir. Kaliteli çelikten yapılan kapılar çok sağlam ve güvenliklidir. Kapıyı ses yalıtımı gibi izolasyon amaçlı ve sağlamlaştırmak adına kalitesiz malzeme yerine ahşapla kalınlaştırıyoruz.

Piyasada birçok marka çelik kapıda Trabzon çelik kapı imalatçıları kasa bölümünde kullanılan çelik konstrüksiyon, 1.5 mm olarak alır. Kapılar da  bu kalınlık 2-3 mm DKP sacdır. Bu ölçülerin dışına çıkıldığına da rastlayabiliriz. Ama çelik kapınızın, güvenli ve sağlam olabilmesi için bu ölçüleri abartmak yerine, kasanın bazı özel bölümlerini güçlendirmek daha daha az bilinen durumdur. Kullanılan kilit markası ve özelliği ne olursa olsun; Kilitten çıkan miller, hemen her çelik kapının kalınlığını ortalama 1.5 mm olarak belirlediği kasanın yuvasına girer. Bu nedenle çelik kapı kasasındaki çelik kapı kilit mil yuvası en az 5 mm çelik ile güçlendirilmiş olmalıdır. Bunun yanında kapınızın montaj sonrasında kesin olarak esnememesi gerekir. Bu da ancak doğru montaj yöntemiyle sağlanır. Bizim burada vereceğimiz ölçüler standart çelik kapı ölçüleridir yani daire kapısı. Apartman kapısı ve villa kapısı için değerler daha farklıdır.

Trabzon Çelik Kapı Fiyatları

Trabzon’da çelik kapı fiyatları günümüzün şartlarına uygun kapı olduğu iddia edilse de güvenlik açısından oldukça aciz kapılar yüksek fiyatlara satılıyor. Bu yüzden Trabzon ucuz çelik kapı fiyatları görmek isterken Trabzon’da güvenliksiz ve bir o kadar da pahalı kapıları görmekten geçilmez oldu. Bunun önüne geçmek için az önce yukarıda bahsettiğimiz güvenlik standartlarımızdaki kapılarımızı sizler için en uygun fiyata etiketledik ve satışa hazır hale getirdik.

Çelik kapıların güvenlik için kendilerine özgü olan kilitleme sisteminin kilit millerinin hakkında fikri olmayan üreticilerin verdikleri fiyat etiketlerinin aksine, güvenlikten anlayan uzman kadrolar eşliğinde üretilmiş kapıların aslında ucuz olmalarına şaşırmayın. Trabzon çelik kapı fiyatları konusunda sürekli bir şekilde artışı devam eden kapıların üretimine şahit olmakta.

Ucuz Çelik Kapı Fiyatları

Trabzon’da ucuz çelik kapı fiyatları güvenlik konusunda bilgisiz bir kapı, üretim hatası olmuş kapı, deforme olmuş kapı ve özellikle kilit sisteminden hiçbir şekilde güven vermeyen bir kapı sahibi olmanız gerekmez. Yüksek fiyatlardan uzak durun her yüksek fiyat mantıklı olan kapıyı işaret etmez. Şunu bilin ki ucuz peynir sadece fare kapanında olur.

Konuyu dağıtmadan çelik kapı fiyatlarımızın uygun olması güvenliğinize ve cebinize verdiğimiz özenin bir nişanesidir. Uçuk fiyatlara sizlere kapı satıp güvenliksiz geceler geçirmenizi istemiyoruz. Bunun içinde özenle ve titizlikle çalışıp uzman ekiplerimizle çelik kapı imalatlarımızı sürdürüyoruz. Hem de en uygun fiyata.

Yazımızın bu kısmına kadar gelenler için artık sizin de fikrinizin olduğu bu fiyatlandırma ilkesi bizim için her zaman 2. planda olmuştur. Her zaman önce kapımızın güvenliğe, şık bir tasarıma, dayanıklılığa, sessizliğe sahip olmasını göz önünde bulundururuz.

Yıllar içerisinde çürüyen yüksek fiyatlara aldığınız kapılara benzemeyen çelik kapılarımızın fiyatlarımızı da ayrıca benzetmedik ve düşürdük.

Yıllardır en uygun fiyata çelik kapı satışı yapmaya devam ediyoruz. Sizlere güvenliğimizden ve fiyat politikamızdan bahsettik. Kararınızı verdikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için ürettiğimiz özel güvenlikli çelik kapılardan birine de siz sahip olabilirsiniz. Güvenliğiniz ve konforunuz için kararınızı bir an önce vermeniz en doğrusu olacaktır. En uygun fiyata en kaliteli çelik kapılarımız sizleri bekliyor.

En pahalı çelik kapı doğru orantılı olarak güçlü, şık bir ön kapı, evinizin öne çıkmasını ve dikkat çekmesini sağlar. Size huzur veren güvenlik sağlar. Ev satın alanların aradığı küçük ayrıntılardan biridir. Bu nedenle, eviniz için doğru giriş kapısı tipini seçmek önemlidir. Hatta ahşaba kıyasla çelik, enerji açısından daha verimlidir.

Günümüzün en pahalı çelik kapı seçimlerinde farklı tarzlarda getiri ile size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çekici seçenek sunar. Dekoratif paneller diğer detaylarla üst düzey çelik kapılar ahşabın görünümünü taklit edebilir. Ya da pürüzsüz, modern bir tarz seçebilirsiniz.

Çelik Kapı Neden Paslanır?

Çelik kapı sistemleri giriş yolunuzun görünümüne ve hissine uyacak şekilde boyanabilirler. Genel olarak çelik güçlü sağlam bir kapı malzemesidir. Uzun süre dayanır yıllarca iyi performans gösterir. Kapılar ahşap gibi bükülmez, ancak uygun bakım yapılmadığında yüzeyleri çizilebilir, paslanabilirler. Çelik kapılar, toz kirinden temizlenmesi kolay olan pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Çelik yüzey paslanabileceğinden hortumla durulamayın. Kapı çizilirse, paslanmayı önlemek için yeniden boyamayı tercih edebilirsiniz.

Evinizi güncellemenin daha verimli kullanmanın yolu ucuz çelik kapı taktırmaktır. Güvenli ve çekici hale getirmenin sayısız yolu var. Doğru giriş kapısını seçmek sürecin büyük bir parçası! Eviniz için mükemmel kapıyı bulmak basit görünse de aslında iyi bir araştırma soruşturma sabır gerektirir. Birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri fazladır.

Ucuz çelik kapı vardır pahalı çelik kapı vardır ağırlıkları farklı olan, işlemesi kullanılan malzemenin detayı birçok faktör söz konusudur. Çelik kapı da uygun fiyatlı da olursa seçenekler arasında pahalısı da olursa hepsi iyi seviyede güvenilir koruma sağlamaktadır. Hangi çelik kapı tercih edilirse edilsin çok uzun yıllar boyunca size kendinizi güvende hissettirecektir. Ahşap ve fiberglas kapıların hepsinin faydaları vardır. Fakat çelik giriş kapıları evinize yatırım yaparken ihtiyacınız olan ömür boyu dayanıklılık ile istediğiniz özel dış cepheyi elde etmek için en iyi yeni çözümdür. Orta batı ikliminde enerji verimliliği hayati derecede önemlidir. İklimde çelik kapıların avantajları benzersiz yapısı, cereyanları yüksek kullanımı maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Trabzon Çelik Kapı Firmaları

Trabzon kapı firmaları nın dikkat ettiği hususlar artık yenilikçi ve çağdaş tasarım. İster yeni inşaatlar için ister yeniden yapılanma için olsun, günümüzün evlerinde sıcak bir trend. Peki konu kapı tasarımına geldiğinde bu ne anlama geliyor?  Çağdaş tarz farklı insanlar için farklı şeyler ifade edebiliyor. Bizden bu tarza uyması istenen kapılar birkaç ana kategoriye ayrılır bunlardan biri kapıların uzun olması. Temiz hatları dramatik bir etki yaratıyor. Sadece kapınızı istediğiniz sayıda cam lite ile tasarlama yeteneğiyle değil. Aynı zamanda herhangi bir cam dokusunu seçme yeteneğiyle yapılmalıdır. Kapınızın izin verdiği ışık miktarını, mahremiyetini kontrol edebilirsiniz.

Evinizin tarzını düşünen sizin için en iyisini yapmaya çalışan Trabzon kapı firmaları hangileri? Yüzyıl ortası modern bir evde mi yaşıyorsunuz? Evinizin tarzı kapı seçerken göz önünde bulundurduğunuz ilk şey olmalıdır. Evinizi yeniden şekillendiriyorsanız, yaratmayı umduğunuz stili düşünmelisiniz. Bu stili oluşturduktan sonra seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Göz önünde bulundurulması gereken çok şey var, ancak öncelikle temellere karar vermelisiniz. Bu şekilde doğru seçimi bulacaksınız. Kapıları seçmenin eğlenceli olması gerektiğini unutmayın. Eviniz için bir ömür boyu sürecek bir yatırımdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?