+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Trabzon Çelik Kapı

21 Nisan 2020
267 kez görüntülendi
Trabzon Çelik Kapı

Trabzon çelik kapı alanında dünyanın gelişmesiyle birlikte oldukça hızlı bir şekilde doğru orantılı olarak gelişmektedir. Hayatımızı geçirdiğimiz evimiz ya da iş yerimizin güvenliği de Trabzon’da yaşayanların oldukça önemlidir. Bu sebeple çelik kapı Trabzon’da oldukça fazla gelişmekte ve bu sektördeki yeniliklere kapı açmaktadır. Evimizin birinci önceliği güvenliğimizdir bu sebeple çelik kapı ve buna bağlı ekipmanlar hayatımızda fazlasıyla önem taşımaktadır. Günümüzde eskiden dış kapılarda kullanılan ahşap kapılar tercih edilmemeye başladı. Bunun en başlıca sebebi ise insanların artık evde fazla zaman geçirmeyişi ve toplumun birbirinden gittikçe uzaklaşmasıdır. Biz Trabzon da verdiğimiz çelik kapı hizmetiyle insanların aklında oluşabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırıyor ve siz evdeyken ya da evde olmadığınız zamanlarda koruma sağlıyoruz.

TRABZON ÇELİK KAPI İMALATI

Trabzon çelik kapı imalatı sektöründe dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var bunlardan bir kaçını kısaca siz okuyucularımıza iletelim sizde Trabzon çelik kapı imalatında seçeceğiniz firmayı buna göre değerlendirebilirsiniz. Alacağınız çelik kapı 1.5 mm çelik profilden imal edilmeli, güvenlik noktalarında ise bu ölçü 3.5 mm kalınlığa ulaşmalıdır. Ayrıca kasa yapısı kasa ile duvar arasına boşluk kalmayacak şekilde duvarı kavrar nitelikte olmalıdır. Trabzon çelik kapı imalatımızda yerinde ve her kapıya özel ölçümleme ile yapılmaktadır.

Çelik kapınızdaki güvenliğin yüksek ya da düşük olması tamimiyle üreticinin teknik bilgisine, kullanılan malzemeye ve imalat yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca çelik kapı kilitleri de evinizin güvenliği için ayrıca bir önem taşımaktadır. Çelik kapının üzerindeki boya, ahşap süslemeler ve bu tarz aksesuarlar kapının dayanıklılığını arttırmak için değil tamimiyle çelik kapınızın estetik bir görünüm kazanmasını sağlamaktır. Ayrıca çelik kapılardaki kilit sistemleri oldukça önemlidir. Bu kilitler kilit milleri sayısına göre adlandırılırlar (14 nokta, 21 nokta gibi). Aslında önemli olan çelik kapının kaç noktada değil kaç bölgede kilitlendiğidir. Çelik kapınız üstten ortadan ve anahtar bölmesinden kilitlendiğinde bu size yeteri kadar güvenli bir ortam sağlayacaktır. Bir de tepeye kilitleme yapmak kaydıyla toplam dört bölgeden kilitleme yapması ekstra güvenliği sağlayacaktır.
Çelik kapı seçerken asıl dikkat etmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise çelik kapının ana gövde sacını destekleyen çelik sacların kalınlığı ve imalat şeklidir. Firmamız bu alanda da öncü firmalar arasında olmakta ve evinizin güvenliği için gerekeni yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?