+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Trabzon Çelik Kapı

21 Nisan 2020
2 kez görüntülendi
Trabzon Çelik Kapı

Trabzon çelik kapı hizmetimiz

Trabzon çelik kapı alanında dünyanın gelişmesiyle birlikte oldukça hızlı bir şekilde doğru orantılı olarak gelişmektedir. Hayatımızı geçirdiğimiz evimiz ya da iş yerimizin güvenliği de Trabzon’da yaşayanların oldukça önemlidir. Bu sebeple çelik kapı Trabzon’da oldukça fazla gelişmekte ve bu sektördeki yeniliklere kapı açmaktadır. Evimizin birinci önceliği güvenliğimizdir bu sebeple çelik kapı ve buna bağlı ekipmanlar hayatımızda fazlasıyla önem taşımaktadır. Günümüzde eskiden dış kapılarda kullanılan ahşap kapılar tercih edilmemeye başladı. Bunun en başlıca sebebi ise insanların artık evde fazla zaman geçirmeyişi ve toplumun birbirinden gittikçe uzaklaşmasıdır. Biz Trabzon da verdiğimiz çelik kapı hizmetiyle insanların aklında oluşabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırıyor ve siz evdeyken ya da evde olmadığınız zamanlarda koruma sağlıyoruz.

Trabzon çelik kapı imalatı

Trabzon çelik kapı imalatı sektöründe dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var bunlardan bir kaçını kısaca siz okuyucularımıza iletelim sizde Trabzon çelik kapı imalatında seçeceğiniz firmayı buna göre değerlendirebilirsiniz. Alacağınız çelik kapı 1.5 mm çelik profilden imal edilmeli, güvenlik noktalarında ise bu ölçü 3.5 mm kalınlığa ulaşmalıdır. Ayrıca kasa yapısı kasa ile duvar arasına boşluk kalmayacak şekilde duvarı kavrar nitelikte olmalıdır. Trabzon çelik kapı imalatımızda yerinde ve her kapıya özel ölçümleme ile yapılmaktadır.

Çelik kapınızdaki güvenliğin yüksek ya da düşük olması tamimiyle üreticinin teknik bilgisine, kullanılan malzemeye ve imalat yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca çelik kapı kilitleri de evinizin güvenliği için ayrıca bir önem taşımaktadır. Çelik kapının üzerindeki boya, ahşap süslemeler ve bu tarz aksesuarlar kapının dayanıklılığını arttırmak için değil tamimiyle çelik kapınızın estetik bir görünüm kazanmasını sağlamaktır. Ayrıca çelik kapılardaki kilit sistemleri oldukça önemlidir. Bu kilitler kilit milleri sayısına göre adlandırılırlar (14 nokta, 21 nokta gibi). Aslında önemli olan çelik kapının kaç noktada değil kaç bölgede kilitlendiğidir. Çelik kapınız üstten ortadan ve anahtar bölmesinden kilitlendiğinde bu size yeteri kadar güvenli bir ortam sağlayacaktır. Bir de tepeye kilitleme yapmak kaydıyla toplam dört bölgeden kilitleme yapması ekstra güvenliği sağlayacaktır.
Çelik kapı seçerken asıl dikkat etmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise çelik kapının ana gövde sacını destekleyen çelik sacların kalınlığı ve imalat şeklidir. Firmamız bu alanda da öncü firmalar arasında olmakta ve evinizin güvenliği için gerekeni yapmaktadır.

Trabzon çelik kapı fiyatları

Trabzon’da çelik kapı fiyatları günümüzün şartlarına uygun kapı olduğu iddia edilse de güvenlik açısından oldukça aciz kapıların yüksek fiyatları satıldığını ve yüksek fiyat etiketlerine sahip olduklarının farkındayız. Bu yüzden Trabzon ucuz çelik kapı fiyatları görmek isterken Trabzon güvenliksiz ve bir o kadar da pahalı kapıları görmekten geçinmez oldu. Bunun önüne geçmek için bahsettiğimiz “Alacağınız çelik kapı 1.5 mm çelik profilden imal edilmeli, güvenlik noktalarında ise bu ölçü 3.5 mm kalınlığa ulaşmalıdır.” Güvenlik standartlarımızdaki kapılarımızı sizler için en uygun fiyata etiketledik ve satışa hazır hale getirdik. Çelik kapıların güvenlik için kendilerine özgü olan kilitleme sisteminin kilit millerinin hakkında fikri olmayan üreticilerin verdikleri fiyat etiketlerinin aksine, güvenlikten anlayan uzman kadrolar eşliğinde üretilmiş kapıların aslında ucuz olmalarına şaşırmayın. Trabzon çelik kapı fiyatları konusunda sürekli bir şekilde artışı devam eden kapıların üretimine şahit olmakta.

Güvenlik konusunda bilgisiz bir kapı, üretim hatası olmuş kapı, deforme olmuş kapı ve özellikle kilit sisteminden hiçbir şekilde güven vermeyen bir kapı sahibi olmanız gerekmez. Yüksek fiyatlardan uzak durun her yüksek fiyat mantıklı olan kapıyı işaret etmez. Çelik kapı fiyatlarımızın uygun olması güvenliğinize ve cebinize verdiğimiz özenin bir nişanesidir. Uçuk fiyatlara sizlere kapı satıp güvenliksiz geceler geçirmenizi istemiyoruz, bunun içinde özenle ve titizlikle çalışıp uzman ekiplerimizle çelik kapı imalatlarımızı sürdürüyoruz, hemde en uygun fiyata. Sizin de az çok fikrinizin olduğu bu fiyatlandırma ilkesi bizim için her zaman 2. Planda olmuştur. Her zaman önce kapımızın güvenliğe, şık bir tasarıma, dayanıklılığa, sessizliğe sahip olmasını göz önünde bulundururuz.

Yıllar içerisinde çürüyen yüksek fiyatlara aldığınız kapılara benzemeyen çelik kapılarımızın fiyatlarımızı da benzetmedik ve düşürdük. En uygun fiyata çelik kapı satışı yapmaya devam ediyoruz. Sizlere güvenliğimizden ve fiyatlarımızdan bahsettik, kararınızı verdikten sonra bizimle iletişime geçebilir, sizlere için ürettiğimiz özel güvenlikli çelik kapılardan birine de siz sahip olabilirsiniz. Güvenliğiniz ve konforunuz için kararınızı bir an önce vermeniz en doğrusu olacaktır. En uygun fiyata en kaliteli çelik kapılarımız sizleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?