+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Restoranınızın Neden Bir CCTV Sistemine İhtiyacı Var?

Restoranınızın Neden Bir CCTV Sistemine İhtiyacı Var?

Restoranınızın Neden Bir CCTV Sistemine İhtiyacı Var? Bu günlerde çoğu işletmenin bir CCTV sistemine sahip olması şiddetle tavsiye edilir, ancak bir restoranınız varsa, bir tane kurmayı düşünmeniz için belirli nedenler vardır. Küçük bir sandviç dükkanınız, orta büyüklükte bir bistronuz ya da düzinelerce yemek kapasiteli bir restoranınız olması fark etmez. Bir CCTV sisteminiz varsa, işler daha az sorun olabilir ve ters gidebilir. İşte bir tane kurmanız için birkaç neden:

Restoranınızın Neden Bir CCTV Sistemine İhtiyacı Var?
  • Yemek yiyenleri yakalayın- Bir CCTV sistemiyle, yemek yedikten sonra, ancak çeklerini ödemeden önce kaçmaya çalışan herkesin kanıtını kaydetmiş olacaksınız. Gıda fiyatları yükseldikçe, müşterilerinizin onlara sunduğunuz yemek için ödeme yaptığından emin olmak istersiniz.
  • Kayma ve düşme iddiaları – Bir restoranda ıslak zeminler yaygındır, bu nedenle personel ve müşterilerin ara sıra kayması ve düşmesi nadir değildir. Bu iddialardan sorumlu olsanız da, düşüş sahnelendiyse olmak zorunda değilsiniz. CCTV sisteminiz, bir talebin geçerliliğini kanıtlamada etkili olabilir.
  • Çalışma saati kontrolü – Zaman saatinize bir kamera koymak, kimsenin orada olmadığı zamanlar için ödeme almasına yardımcı olmak için başka birinin saatini beklemediğinden emin olmanın iyi bir yoludur. Sadece kameranın varlığı bu tür davranışları caydırmak için yeterlidir, ancak biri devam edecek kadar aptalsa, ilgili tarafları disipline etmek için ihtiyacınız olan belgelere sahip olacaksınız.

Bunlar, Charlotte, North Carolina restoranınızın bir CCTV sistemine sahip olması için yalnızca üç nedendir . Bir tane takmak isterseniz veya başka sorularınız varsa, Eastway Lock & Key, Inc. adresinden bize ulaşın. 1976’dan beri kaliteli çilingir hizmetleri sunuyoruz ve restoranınızın mümkün olan en yüksek karı elde etmesini sağlamanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Digimas.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?