+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Posta Kutusu Anahtarımı Kaybettim! Nasıl Açabilirim? 4 Basit Yöntem

Posta Kutusu Anahtarımı Kaybettim! Nasıl Açabilirim? 4 Basit Yöntem

İçindekiler

Bir sorununuz ve yakıcı bir sorunuz var. “Posta kutusu anahtarımı kaybettim. Nasıl açabilirim?” İyi haber şu ki, birçok seçenek var. Bir posta kutusu kümesinin parçası olan bir posta kutunuz varsa, bir apartman dairesi veya posta hizmeti konumu olması durumunda, yeni anahtarları hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ancak bu bir seçenek değilse, ya bir çilingire ihtiyacınız var ya da okumaya devam etmek istiyorsunuz.

SORUMLULUK REDDİ

Bu makalede yer alan bilgiler yalnızca kendi mülklerine yeniden erişim sağlamaya çalışan kişilere yöneliktir. Sahibi olmadığınız veya açması için sahibinden açık izin almadığınız herhangi bir posta kutusu kilidini açmaya çalışmayın. Posta hırsızlığı federal bir suçtur ve önemli para cezalarının yanı sıra hapis cezasına da neden olabilir. Yasayı çiğnemeyin.

Bir posta kutusunun nasıl açılacağına ilişkin en iyi yöntem şunları içerir:

 1. Meraklı
 2. Toplama
 3. Sondaj
 4. Çilingir

SSS

Posta kutusu kilitleri ne kadar güvenli?

Posta kutusu kilitleri, düşük güvenlikten güvenlik yanılsamasına kadar çeşitlilik gösterir . Posta kutusunun kendisinin güvensiz olması nedeniyle, yüksek güvenlikli bir kilidin olması nadiren faydalıdır. Çoğu posta kutusu kilidi, yeni başlayan kilit toplayıcılar tarafından açılabilir veya temel yıkıcı giriş taktikleriyle zorla açılabilir. Çoğu durumda, posta kutusu, kilidi tamamen yok sayan meraklı saldırılarla açılabilir.

Kilitli bir posta kutusunu açmak için kilit seçimlerine mi ihtiyacınız var?

Kilit açmayı içermeyen bir posta kutusunun nasıl açılacağına ilişkin birkaç yöntem vardır. Ancak, posta kutunuzu kilide veya kutuya zarar vermeden açmak istiyorsanız, nasıl bir posta kutusu kilidi seçeceğinizi arıyorsunuz. Temel kilit açma araçlarına erişiminiz yoksa , doğaçlama araçların özellikle acemi kilit toplayıcılar için daha düşük bir başarı oranına sahip olduğunu unutmayın.

Kilit bozuksa bir posta kutusu kilidi seçebilir misin?

Bozuk bir kilit , tanım gereği, doğru anahtarla düzgün çalışmaz. Geleneksel kilit açma, bir anahtarı simüle eder ve bir anahtarın yapmayacağı hiçbir şeyi yapamaz. Bozuk bir posta kutusu kilidiyle çalışırken değiştirilmesi gerekir, bu nedenle çözümünüzü basitleştirin ve kilidi delin veya kaldırarak açın. Bu süreçte posta kutunuzun zarar görmemesi için bir çilingir ile görüşebilirsiniz.

Yeni bir posta kutusu anahtarını nereden alabilirim?

Posta kutusu anahtarınızı kaybettiyseniz ve yenisine ihtiyacınız varsa, mülk yöneticinizden bir kopya alabilirsiniz. Posta kutusu Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi’ne aitse , daha fazla bilgi için yerel postanenizle iletişime geçin . Hiçbir üçüncü şahsın yedek anahtarının olmadığı kişisel posta kutularında, kilidi değiştirmek genellikle en basit çözümdür.

Posta kutusu kilitleri yeniden kullanılabilir mi?

Birçok posta kutusu kilidi yeniden anahtarlanamaz. Posta kutusu anahtarınızı kaybetmeniz durumunda, standart prosedür posta kutusu kilidinizi değiştirmek olacaktır. Kilitleri yeniden anahtarlamak için cihazın basit bir sökme ve yeniden takma işlemine ihtiyacı vardır. Çoğu posta kutusu kilit göbeği, hazne kapağı yırtılmadan çıkarılamayan bir tutma pimi ile sabitlenir.

Bir çilingir posta kutusunu açmak için ne kadar ücret alır?

Kilitleme hizmetleri 35 dolardan başlar. Posta kutusu anahtarınız posta kutusunda kilitli değilse, kilidi değiştirmeniz gerekecektir. Kilit değişiklikleri, 35 dolardan başlayan ek bir maliyettir. Bulunduğunuz yere gelen bir mobil çilingir, varış ve değerlendirme için neredeyse her zaman standart bir hizmet ücreti alacaktır (15$), ancak ortalama 85$ civarında bir maliyete bakıyorsunuz.

Anahtarsız Apartman Posta Kutusu Nasıl Açılır

Kiralık bir yerde yaşıyorsanız, en kolay posta kutusu kilidi hilesi, bir yedek anahtar için mülk yöneticinizle iletişime geçmek olacaktır. Apartman yöneticisine haber vermeden kilitleri değiştirmediyseniz , posta kutunuz için dosyada yedek anahtar bulunmalıdır. Ve yapmazlarsa, apartman posta kutunuzu anahtarsız açmak için bir yöntem önereceklerdir.

Posta kutusunun posta servisine ait olduğu veya posta servisi tarafından kontrol edildiği durumlarda, yerel ofisinizle iletişime geçebilirsiniz. Anahtarsız bir apartman posta kutusu nasıl açılır konulu birçok makale, formlarının tam listesine bakabilirsiniz. veya çevrimiçi olarak çalışan bir bağlantı arayın, ancak bu form artık sunulmuyor gibi görünüyor.

Posta kutusu sahibiyle konuşma adımını atlayabileceğinizi ve yalnızca bir posta kutusu kilidini nasıl seçeceğinizi kendi başınıza çözebileceğinizi düşünüyorsanız, buna karşı dikkatli olurum. Bu sorunu daha önce gördüğü için posta kutusunun nasıl açılacağını bilen birinin kaynağına sahipsiniz. Kilitli posta kutusunu açma sorumluluğunu almasalar bile, potansiyel olarak fikir verebilir ve hatta bir konut çilingir veya ticari çilingir tavsiye edebilirler .

Önemli Çıkarımlar :

 • Mülk yöneticilerinin kopyalayabileceğiniz yedek bir posta kutusu anahtarı olmalıdır.
 • Posta kutusu USPS’ye aitse, talimatlar için yerel posta ofisinize başvurun.
 • Yedek anahtar yoksa, bu kaynaklar yine de posta kutunuzu nasıl açacağınız konusunda önerilerde bulunabilir.

1. meraklı

Anahtarınızı kaybettiğinizde bir posta kutusunu açmanın en hızlı yolu, kapıyı iterek açmaktır. Bu, hızlı ve çok az beceri ile yapılabilir ve yalnızca bir pençe çekiç ve düz uçlu tornavida (veya benzer aletler) gerektirir. Bu yöntemi denemeden önce posta kutusunun sahibinden veya yöneticisinden onay almak önemlidir, çünkü uygunsuz girişimler posta kutusu kapısına veya çevresindeki posta kutularına zarar verebilir.

İnce metal kapılar kullanan bir posta kutusunda bu yöntem kullanılmamalıdır. İnce metalin bükülmesi veya deforme olması muhtemeldir ve posta kutusunun kendisini kullanılamaz hale getirir. Etraftaki metalin sürtünmesini veya çizilmesini önlemek için, aracınızla posta kutusu arasına kumaş havlular veya bezler yerleştirin. Burada sürecin nasıl göründüğünü görebilirsiniz .

Aşağıdakileri yaparken son derece dikkatli olun:

 1. Tornavidanızı menteşeli tarafın karşısındaki boşluğa sokun.
 2. Dirençle karşılaşana kadar kaldırın.
 3. Çekiçinizin pençe tarafını açıklığa doğru çalıştırın.
 4. Tornavidayı çıkarın.
 5. Çekicinizle hızlı kaldıraçlı kuvvet uygulayın.
 6. Kilit açılmazsa, daha iyi kaldıraç sağlayan araçları kullanın.

Bu posta kutusu kilidi hilesi, kilidinizin arka kısmını kesecek, bu nedenle posta kutusu kapısını kapalı tutacak hiçbir şey yok. Kilit daha sonra çıkarılabilir ve değiştirilebilir. Ayrıca kuyruk parçasını da değiştirmeniz gerekecektir, bu nedenle posta kutusu kilidinizi tamamen değiştirmeye hazır olduğunuzdan emin olun . Posta kutusunun kapağını büktüyseniz veya kapanmayacağı bir yere zarar verdiyseniz, kilidi takmadan önce posta kutusunu sabitleyin.

2. Toplama

Bu, bir kilidin nasıl seçileceğinin ayrıntılı bir açıklaması değil, daha çok önceden deneyime sahip olmayan bir posta kutusu kilidinin nasıl seçileceğine dair pratik bir kılavuzdur. Çoğu posta kutusu kilidi, birkaç pim yığınının bir anahtar üzerindeki oluk derinlikleri tarafından belirli bir yüksekliğe yükseltildiği bir pim tumbler sistemi kullanacaktır . Kilidi gererken pimleri o yüksekliğe yükseltmeye çalışıyorsunuz, böylece pimler yerinde kalsın.

Çok az beceri veya pratikle bir posta kutusu kilidini nasıl seçeceğinizi öğrenebilirsiniz, ancak araçlarınız ne kadar iyi olursa, süreç o kadar hızlı çalışır. Yerleşik kilit açma markalarından araçlar satın alabilir veya kilit açmalara bükülmüş ataşları kullanabilirsiniz . Her durumda, iki araca ihtiyacınız olacak. Bir gerginlik anahtarı ve bir tırmık. Aletlerinizi aldıktan sonra işe başlayabilirsiniz.

 1. Gergi anahtarını kama yolunun üstüne veya altına yerleştirin.
  1. Hangisi onu kilit seçiminizin yolundan uzak tutacak.
 2. Kilidi açmak için gergi anahtarını anahtarın döndüğü yöne çevirin.
  1. Birçok posta kutusu kilidi, SOL bir dönüşle açılır.
 3. Hafif gerilim uygulanarak kilit seçiminizi yerleştirin.
 4. Kazmayı, kama yuvasında indirirken ve kaldırırken kilidin arkasından öne doğru hareket ettirin.
 5. Kilit 60 saniye içinde açılmazsa, gerginliği bırakın ve tekrar deneyin.

Posta kutusu kilidinin nasıl seçileceğine ilişkin bu yöntemle hiçbir yere varamıyorsanız, gerginliğinizi değiştirin. Ayrıca , bu tür bir manipülasyon yoluyla ne elde etmeye çalıştığınızı anlamak için tırmıklama ve tek pimli toplama arasındaki farka biraz daha derinlemesine bakabilirsiniz. Kilit açmayı hobi olarak yapmak istemiyorsanız bir çilingirden yardım alabilirsiniz.

3. Sondaj

Kilitli bir posta kutusunu nasıl açacağınızı bilmeniz gerekiyorsa, posta kutusunu açmanın en hızlı yolu olan meraklı bölüme başvurabilirsiniz. Merak etmenin yanı sıra, bir sonraki en iyi posta kutusu kilidi hilesi delmek. Yeni bir matkap ucu ile bir tornavidaya ve elektrikli matkaba ihtiyacınız var. Matkap ucu, kama yuvasından biraz daha büyük olmalıdır. Kama yuvası toz kapağı çıkarıldığında matkap ucu daha iyi oturacaktır.

Kilidi delmeden önce , yedek posta kutusu kilidinizi de almalısınız. Ayrıca, bunun daha yumuşak olmasına yardımcı olacak bir miktar kilit hazırlığı da yapabilirsiniz. Kilidi herhangi bir tür sprey yağ ile yağlayın (bu durumda WD-40 iyi çalışacaktır). Toz kapağınız kapandığında, matkap ucunuza ısıracak bir şey vermek için bir delgi kullanabilirsiniz. Bu işlemin video genel bakışına buradan göz atın .

 1. Kama yuvası toz kapağını kaldırmak için tornavidayı kullanın.
 2. Matkap ucunuzu kama yolunun üstüne yerleştirin.
 3. Beş farklı sarsıntıyı duyana/hissedinceye kadar, beş pim odasının tamamının yok edildiğini gösterene kadar delin.
 4. Kilidi çevirmek için tornavidayı anahtar olarak kullanın.

Yanlış gidebilecek en yaygın şey, matkap ucunun kilitte kırılmasıdır. Bu, uç çok zayıf olduğunda, güçlü bir şekilde zorlandığında, düzgün ısırmadıysa vb. olur. Ne kadar çok matkap ucu kırarsanız, işlemi o kadar zorlaştırır. Kama yolunu tıkayabilir veya kilidi, bir sonraki parçanın düzgün bir şekilde ısırması neredeyse imkansız olan noktaya kadar oyabilirsiniz.

4. Çilingir Çağırın

Bir çilingir kiralarsanız, posta kutusu kilidini nasıl seçeceğinizi bilmenize gerek yoktur. Herhangi bir posta kutusu kilidi hackine aşina olmanıza gerek yok. Size en yakın kilitleme hizmetini bulduğunuzda, bir posta kutusu kilidini anahtarsız açmayı başarabilmelidirler. Düşünüyorsanız, “Posta kutusu anahtarımı kaybettim. En az çabayla ve en iyi sonuçlarla nasıl açabilirim?” Bir çilingir çağırın.

Posta kutusu kilitleri yeniden açılamaz olduğundan, bir çilingir kilidi açıp değiştirecektir. Tahribatsız giriş kullanmanın tek nedeni, kilidi değiştirmek istememenizdir. Anahtarınız yoksa ve kilit yeniden açılamıyorsa, kilidin değiştirilmesi gerekir. Bir çilingir, posta kutusu kilidini nasıl seçeceğini bilse de, zahmet etmeyebilir.

Son düşünceler 

Kilide zarar vermeden posta kutusu kilidini nasıl açacağınızı ararken, posta kutusu kilidini nasıl seçeceğinizi arıyor olacaksınız. Ancak, kayıp posta kutusu anahtarınızı almanın bir yolu yoksa, posta kutunuzu açmak için daha hızlı ve daha basit bir yöntem kullanmak daha mantıklıdır. Posta kutunuzda yıkıcı giriş kullanmaktan endişe ediyorsanız, yardımcı olması için bir çilingir aramayı düşünün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?