+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
22 Mayıs 2023
Manuel

İçindekiler

Boyut

16000

Mikser Hacmt

500 lt /m31/2 torba çimentoluk) – mixer karıştırma kapasitesi 275 – 350 kg arası. Ana gövde 10mm kalınlıkta dış sac + 8mm kalınlığında aşınma sacı ile 2 katmanlı olarak imal edilmektedir. Mixer gövdesi 100mm kalınlığında NPU kullanılarak yapılmış  şase üzerine bağlanmaktadır. Mixer motorları  7.5 KW gücündedir.

Bant Teknik Özellikler:  Harç taşıyı bant 120mm NPU  ile sağlam bir ana şase üzerine kurulmaktadır. 11KW 1500d/dak. motor ile tahrik edilmektedir. Bant lastiğinin dönüş hızı 75d/dak.

Kalıp Teknik ÖzelliklerKalıp imalatında en yüksek CNC teknolojileri kullanılarak sektörün en kaliteli ve uzun ömürlü kalıplarını imal etmekteyiz.

Palet Ölçü Ve Teknik Özellikleri:  45×85 x 3 cm  kalınlığında, alt ve üst yüzeyler pulanya yapılarak temizlenmiş, %20 nem oranında, içten birbirine giydirmeli, aralarda deniz tutkalı kullanılmış, üzerinde düşer budak ve sulama olmayan,alt bölümlerde 0.4×0.4x85cm ebatlarında 2 sıra bağlantı takozu kullanılmış,  1.sınıf kızıl ağaç yada larex ağacından üretimi yapılmaktadır.

evreye alma ve test üretiminden sonra elektrik salt malzemeleri, motorlar ve aşınan kısımlar dışında 1 yıl garantilidir.

Kampanya Ve Teslimat Süremiz: Belirtilen kampanya fiyatları 30.03.2011 tarihine kadar geçerlidir. Alınacak siparişler fabrikamızın üretim kapasitesi ile sınırlıdır. Üretim platformu boş olmak kaydı ile teslimat süresi maximum 30 iş günüdür.

Ticari Şartlar Ve Ödeme Planı: Sıparişte resmi sözleşme düzenlenerek %50 peşin, kalan meblağ teslimatta nakit olarak alınır. Fiyatlar Trabzon fabrika teslimidir.  KDV, Nakliye, Sigorta, Vergi ve Harçlar, montaj ekibinin yol ve konaklama masrafları dahil değildir.

 Firmamızca yapılacak ön keşif sonrası verilecek projeye göre saha betonlama işleri, elektrik (Trafo) ve su tesisatının hazırlanması, hidrolik sistemin ihtiyacı olan yağların temini. Montaj esnasında gerekli olan vinç temini.

oplam Elektrik Gücü:  22 KW

 Tesis tam kapasite (8 saat) çalışabilmesi için en az günlük 600 adet  palete ihtiyaç duyulmaktadır. Palet basım süresi 20-26sn’dir. Saatlik basım adeti  80-120 arasıdır. Max. Ürün yüksekliği 300mm / Min. Ürün yüksekliği 60 mm. 1 paletde 25 adet briket makina yapılır

Kalıp Teknik Özellikler: Kalıp imalatında en yüksek CNC teknolojileri kullanılarak sektörün en kaliteli ve uzun ömürlü kalıplarını imal etmekteyiz.

 45×85 x 3 cm  kalınlığında, alt ve üst yüzeyler pulanya yapılarak temizlenmiş, %20 nem oranında, içten birbirine giydirmeli, aralarda deniz tutkalı kullanılmış, üzerinde düşer budak ve sulama olmayan,alt bölümlerde 0.4×0.4x85cm ebatlarında 2 sıra bağlantı takozu kullanılmış,  1.sınıf kızıl ağaç yada larex ağacından üretimi yapılmaktadır.

Kullanılan Malzemeler: Elektrik malzemeleri Siemans,e İthal yada TSE belgeli ürünler ile imalat yapılmıştır. Elektrik kontrol noktalarında düşük gerilim ile can güvenliği azami düzeye indirilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?