+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi; evinizde veya iş yerinizde ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için kullandığınız kombilerde meydana gelen arızaları gidermek için tercih edilen bir hizmettir. Bu amacın yanı sıra kombi servis ile kombinizin aylık ve yıllık bakımlarını gerçekleştirerek daha verimli bir enerji kullanımı sağlayabileceğinizi unutmamalısınız.

Soğuk kış aylarında ısınma sorunları ile karşılaşmak hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Ancak kombilerde ortaya çıkan sorunlar zaman zaman soğuk kış aylarında peteklerin yanmamasına neden olabilir. Böylesi durumlarda gerek internet araştırmaları ile gerekse de tanıdık tavsiyeleri ile güvenilir bir servis ekibi çağırarak sorunu çözersiniz. Ancak bu sorunu çözmek tek başına insanları tatmin etmeye yetmeyebilir. Para ödenen her hizmet ve üründe olduğu gibi kombi bakımında da bireylerin aldıkları hizmete karşılık ödedikleri tutarlar önem taşır. Peki, evinize veya iş yerinize bir bakım ekibi çağırdığınızda katlanacağınız tutarlar nasıl değişir?

Ürün Açıklaması

Kombi Servis Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Kombinizde meydana gelen arızayı gidermek için bir bakım ekibi eve geldiğinde fiyata etki edecek ilk unsurlardan bir tanesi servis ekibinin adresi ile ev adresiniz arasındaki mesafedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde mesafelerin oldukça uzun olması kombi servis ücretleri belirlenirken km bazlı hesaplamaların yapılmasına neden olur. Bu nedenle kombinizi tamir ettirmek için hizmet almak istediğinizde mesafe kıstasını göz önünde bulundurmaya mutlaka özen göstermelisiniz.

Servis ekibinin kombi tamiri sırasında yapacağı tespite göre sorunun nasıl çözümleneceğine karar verilir. Çoğu durumda kombi bakım ve tamiri yerinde yapılsa da bazı durumlarda kombinin sökülerek götürülmesi de söz konusu olabilmektedir. Kombinizin sökülerek götürülmesi söz konusu ise kombi servis bakım ücretleri yukarı yönlü bir seyir izleyecektir.

Kombiniz arızalanmışsa muhtemelen bir parçası arızalanmış demektir. Bu durumda kombi bakım servisi evinize gelerek tamir işlemlerini gerçekleştirir. Ancak tamir işlemi esnasında değişmesi gereken parçanın ne olduğu kombi bakım servis ücretleri üzerinde en belirleyici faktörlerden bir tanesi olur. Örneğin küçük bir sigorta yanmışsa ödeyeceğiniz ücretler dijital kart yanması arasında çok ciddi farklar vardır.

Kombi Servisi Fiyatları

Kombi servis bakım ücretleri bütçenizi aşıyor ve her seferinde bu denli yüksek meblağlar ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken en önemli şeylerden biri kombi kullanım talimatlarına riayet etmektir. Böylece verimliliği arttırabilirsiniz. Ancak hala kombinizde sorunlar meydana geliyorsa uygun hizmetler sunan ve kombi servisi fiyatları ile fark yaratan servisleri tercih edebilirsiniz.

Kombi servisi fiyatları ile fark yaratan bir bakım ve servis ekibi ile iş birliği yaptığınızda sizlere sunacakları ekstra hizmetlerle de oldukça memnun olabileceksiniz. Bu nedenle en doğru ve güvenilir kombi servisini tercih ederken sadece kombi servis ücretleri bazlı değerlendirme yapmamalı servis hizmetini tüm yönleri ile değerlendirmelisiniz. Çünkü bazen pahalı gibi görünen hizmetler ucuz hizmetlere göre çok daha avantajlı olabilmektedir.

Ürün Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?