+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Isı Pompası Almak İçin En İyi Zaman Ne Zaman?

18 Eylül 2021
Isı Pompası Almak İçin En İyi Zaman Ne Zaman?

İçindekiler

Isı Pompası Almak İçin En İyi Zaman Ne Zaman?

Bir ısı pompası ve ya klima sistemi satın almak için yılın en iyi zamanı hakkında söylenti sıkıntısı yoktur. Bazı insanlar en iyi zamanın talebin daha düşük olduğu sezon dışı olduğunu düşünüyor. Diğer insanlar yoğun sezonun en iyisi olduğuna inanıyor çünkü rekabet yüksek ve markalar özel ürünler sunuyor

. Farklı mevsimlerin her biri, eski ısıtma ve soğutma sisteminizi değiştirmek için kendi iyi nedenlerini getirir.

. Aşağıda her farklı sezonun faydalarından birkaçını okuyun ve harekete geçme zamanının gelip gelmediğine karar verin.

İLKBAHARDA ISI POMPASI SATIN ALMAK

Mevcut ısıtma ve soğutma sisteminizle kışı zar zor atlattıysanız, mümkün olan en kısa sürede yenisini alabilirsiniz. Bahar, bir ısı pompası almak için mükemmel bir zamandır

birkaç farklı nedenden dolayı. Birincisi, talep nispeten düşük. Isı pompası hizmetlerine ciddi şekilde ihtiyaç duyan çoğu insan, kış aylarında zaten kendi bakımlarını yaptırmak zorunda kaldı. İlkbaharda, hemen hemen herkes çalışan bir ısıtma sistemine sahip olduğundan emin olmak zorunda kaldı.

İlkbaharda yeni bir klima veya ısıtma sistemi satın almanın bir başka harika yanı da havanın çok güzel olmasıdır. İlkbaharda evinizi ısıtmaya veya soğutmaya pek ihtiyaç yoktur, bu nedenle sisteminiz birkaç saatliğine kapalıysa iç sıcaklığı çok fazla etkilememelidir. Bu, kurulumlar için iyi bir şeydir çünkü yeni sistem kurulurken normalde birkaç saatlik kesinti vardır. Bir yükseltme veya yeni bir sistem düşünüyorsanız, ilerlemek için en kolay zaman bahar olabilir.

YAZIN ISI POMPASI ALMAK

İlkbaharda harekete geçmeye benzer bir ısı pompası satın almak

yaz aylarında harikadır çünkü gerçek kurulum sırasında oluşan ısıtma boşluğundan rahatsız olmazsınız. İnsanların yaz aylarında ısıtma hizmetleri ve tesisatlarında büyük indirimler alabileceğine dair bir efsane var ama ne yazık ki bu doğru değil.

Isıtma ekipmanı ve hizmetleri, her mevsimde hemen hemen aynı maliyete sahip olacaktır. Yine de yaz aylarında büyük satın alma yapmanın faydaları var. Sıcaklıklar, kurulumu beklerken acı çekmenize gerek kalmayacak kadar sıcaktır. Ayrıca yaz aylarında biraz daha az talep vardır, bu nedenle size daha fazla kurulum süresi sunulacaktır. Talep yaz sonuna doğru artmaya başlayacak, bu nedenle satın alma işleminizi mümkün olan en kısa sürede yapmak en iyisidir.

SONBAHARDA ISI POMPASI SATIN ALMAK

Kış gelmeden yeni ısı pompanızı almanız için kesinlikle söylenecek bir şey var. Birincisi, eviniz çok soğumadan ısıtmanızı onarmak önemlidir. Sıcaklıklar düştükçe, insanlar yeni bir ısıtma sistemi için daha istekli hale geliyor ve bu, ısı pompası mağazaları için yoğun bir sezona yol açabilir. Ancak bazen, acele aslında düşündüğünüzden daha erken başlayabilir.

Kuzey Yarımküre’deki çoğu yerde ısı pompası kurulumu için en yoğun iş Eylül ayıdır. Ağustos’tan Aralık’a kadar tüm aralık meşgul olabilir. Bu, yine de bir ısı pompası satın alabileceğiniz anlamına gelir, ancak kurulum için zaman bulmak zor olabilir. Sorunları olan herkes, ilk ciddi soğuk algınlığı vurduğunda hemen onarım veya değiştirme almak için acele edecek.

KIŞIN ISI POMPASI SATIN ALMAK

Mümkünse, kıştan önce bir ısı pompası almak en iyisidir. Kış, ısı pompası şirketleri için yoğun bir sezon getiriyor ve en duyarlı işletmeler bile zaman zaman sınırlı kullanılabilirliğe sahip olacak. Bununla birlikte, bazen eski ısıtma sisteminiz aniden söner.

, ve sonra mümkün olan en kısa sürede değiştirmeniz gerekir.

Yeni bir ısı pompası almak için kasten kışı beklemek kesinlikle ideal değildir, ancak ilkbahara kadar soğuk kalmanın da bir anlamı yoktur. Kış aylarında yeni bir ısı pompasının maliyeti yükseltilmeyecektir. Isı pompalarından başka bir şey yapmayan işletmeler bu kriz zamanlarında en duyarlı olacaklardır. Uzmanlıkları, ısı pompası sistemini bazı rakiplerinden daha hızlı kurmalarını sağlar, bu da soğuk bir evde daha az zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir.

ISI POMPANIZI SATIN ALMAK VE KURMAK İÇİN BİR HVAC YÜKLENİCİSİ BULUN

Sonuç olarak, bir klima veya ısıtma sistemi satın alma zamanı, eskisinin en yüksek seviyede performans göstermeyi bıraktığı zamandır. Isı Pompası Mağazası size eksiksiz bir ısı pompası kurulumu sağlayabilir.

yılın herhangi bir zamanında. Kanalsız ısı pompalarımız, evinizi rahat ettirmeye ve enerji faturalarınızdan tasarruf etmeye hemen başlayabilir. Daha fazla bilgi edinmek veya randevunuzu planlamak için bizimle iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?