+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Her Çilingircinin Sahip Olması Gereken 8 Harika Elektrikli Alet

16 Aralık 2022
Her Çilingircinin Sahip Olması Gereken 8 Harika Elektrikli Alet

İçindekiler

Her Çilingircinin Sahip Olması Gereken 8 Harika Elektrikli Alet

Çilingirler, sadece kilit açma ve anahtar kesicilerden daha fazlasını kullanır. Bunun nedeni, bir çilingirin yapması gereken çok şey olmasıdır. Ancak, kilitlemelerde ve anahtar kesmede bile, bu uygulamalar elektrikli aletlerden fayda sağlayabilir. Elektrikli aletler, çilingirlerin el emeği içeren görevleri gerçekleştirmek için gereken süreyi azaltmasına olanak sağlamak için elektrik, motorlar, motorlar vb. kullanan cihazlardır. Bunlar, harika bir çilingir özelliklerine sahip olduğunuzda ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımak istediğinizde ihtiyacınız olan araçlardır .

En Önemli Hususlar

Çoğu insanın çilingirliğe girişte ele almadığı bir şey , bırakın belirli endüstri profesyonellerinin kullandığı araç türlerinin listesini, ihtiyaçlarınız için en iyi araçları seçmeye ilişkin içgörüdür. İşte satın alacağınız elektrikli aletlerde aramanız gerekenler.

Isı – Elektrikli aletlerinizin motorlarının ürettiği ısı miktarını azaltmak istiyorsunuz. Isı, aletlerinize zarar verebilir ve onları tutmayı zorlaştırabilir, ancak ısı oluşumu aynı zamanda enerji kaybı anlamına da gelir. Güç kullanımında daha verimli olacakları için fırçasız motorları tercih edin. Fırçasız motorlu aletlere yatırım yaptığınızda ısı olarak daha az enerji kaybedilir.

Maliyet – Maliyet söz konusu olduğunda, müşterilere Home Depot kilitleri satın alma konusunda ne söyleyeceğinizi düşünmelisiniz . Bu araçlar bir yatırımdır. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Etiket şokuna bağlı olarak kaliteden ödün vermeyin. Ancak, maliyeti performansları dışındaki faktörlere bağlı olan ürünlere para harcamamak için araştırmanızı da yapın.

Yıpranma – Çalışan bir profesyonel olarak, bir çilingir, zamana karşı dayanıklı araçlara ihtiyaç duyar. İster kilitli arabaları açmaya yarayan aletler, ister bu listedeki elektrikli aletler olsun, çilingir aletlerinizi mümkün olduğunca seyrek değiştirmek istersiniz. Aletlerinizi bir minibüsün arkasına atmak veya bir çantaya koymak için zaman ayırmak gibi nasıl ele alacağınızı anlayın. Satın alırken nakliye aşınması ve kullanım aşınması dikkate alınmalıdır.

Pil Ömrü – Sahada gezici çilingir olarak veya hatta dükkanınızda olduğunuzda, işe devam edebilmek istersiniz. Enerji miktarı ve belirli işlerin süresi nedeniyle, pilinizin ömrünü bilmeniz gerekir. En zahmetli işlerinizi sonuna kadar görmek için ihtiyaç duyduğunuz pilleri alamıyorsanız, birden fazla pil takımına ihtiyacınız olacaktır.

Güç – Bir çilingir olarak, şiddetli torka, basınca, keskinliğe vb. birlikte çalıştığınız güvenlik cihazları. Bu aynı zamanda ilk elektrikli aletle birlikte kullandığınız uca, bıçaklara ve diğer aksesuarlara da bağlı olacaktır.

Yasallık – Diğer birçok kilit açma aracının aksine, bu elektrikli el aletlerinin herhangi bir kesin yasadışılığı yoktur. Devam edin ve kilit açma yasalarınıza danışın , ancak bir çilingir olduğunuz sürece, hiç kimse bu araçlara sahip olmanızı çok fazla umursamamalıdır. Eğer bir suçtan dolayı soruşturulursanız, sahip olduğunuz aletler her zaman delil olarak kullanılabilir ancak bu aletler özellikle çilingir endüstrisi için olmadıkları için yasadışı hiçbir şey yoktur.

Koruma – Elektrikli aletlerin ortalama hırsızlar tarafından geleneksel çilingirlik aletlerine göre hedef alınması daha olasıdır, bu nedenle çilingir işinizi nasıl koruyacağınızı bilmek önemlidir . Bu araçları korumak için gerekli adımları attığınızdan emin olun. Çalışanlar veya yabancılar tarafından alınabilirler ve diğer çilingir araçlarının çoğundan daha kolay satılırlar.

1. Akülü Matkap

Akülü Matkap

Bir çilingirin elektrikli alet setinde en sık kullanılan aletlerden biri akülü matkaptır. Güvenli çalışma, kilitleme senaryoları, kurulum, bakım vb. dahil olmak üzere çok sayıda görev için önemlidir. Bir kapıyı bir uzmanın açabileceği tüm mevcut yollarla açabilmek amacıyla bir tatbikata sahip olmak gerekir. Elbette bir kilidi delmeden önce yapılması gereken belirli adımlar vardır, ancak matkabınızı kullandığınızda kilidi açmasını istersiniz.

2. Taşınabilir Islak Kuru Vakum

Alışveriş Vakti

Sondajın doğası, delmekte olduğunuz malzemenin küçük parçalarından oluşan bir birikim olmasıdır. İster dükkanınızda bir kasayı, ister bir müşterinin evinde bir kilidi deliyor olun, ıslak kuru elektrikli süpürge (dış mekan elektrikli süpürgesi olarak da bilinir) dağınıklığınızı temizlemek için idealdir. Birinin güvenliğini sağlamak için bir kilitten veya bir kapıdan malzeme çıkardığınızda, temizlenmesi gereken bir karmaşa olacaktır.

3. Açı Öğütücü

Açı Öğütücü

Asma kilitlerin tarihi boyunca , güvenlik üreticileri kesme, gözetleme ve delme saldırılarına direnecek kadar sert metaller aradılar. Bu, dünyanın en iyi asma kilitlerinden bazılarının yaratılmasıyla sonuçlandı . Bu nedenle, aletleriniz arasında taşlama makinesi gibi bir şeye sahip olmak inanılmaz derecede önemlidir.

4. Pistonlu Testere

panter testere

Bir çilingir, bir açılı taşlama makinesi kullanacakları aynı tür görevleri gerçekleştirmek için bir pistonlu testere kullanabilir. Ancak asma kilitleri, zincirleri vb. kesmenin yanı sıra, bıçağın oranları aletin sürgü cıvatalarına ulaşmasını sağlar. Bir çilingir sıkışmış bir kapıyı tamir etmek zorunda kaldığında, kapıyı açmak için bu tür bir kesmeye ihtiyacınız olabilir ve ardından kapıyı ayarlamak, çarpmak vb. için testereyi kullanabilirsiniz.

5. Daire Testere

Dairesel testere

Her çilingir ayarlanması gerekebilecek kapılar üzerinde çalışmak istemez, ancak sorunlu bir kapı kilidiyle ilgili herhangi bir sorunu çözmeyi umuyorsanız, daire testere bir zorunluluktur. Daire testere, bir müşterinin geçmişteki düşük kaliteli hizmet profesyonellerinin yaptığı büyük hataları düzeltmek için en iyi elektrikli alettir. Ayrıca kapılar genişliyorsa, kilide ne yaparsanız yapın, kapı düzgün bir şekilde sabitlenmeyecektir.

6. Boroskop

Boroskop

Birçok çilingir, her çilingirin neden bir boroskopa sahip olması gerektiğini merak ederdi, ancak asıl sorunun şu olduğuna inanıyorum, neden kendinizi sınırlamak isteyesiniz? Boroskop (endoskop olarak da bilinir), bir çilingirin gözlerini deneyimlerinin göremediği yerlere koymasına olanak tanır. Sahada, başka türlü aşina olmadığınız kasalar ve kilitlerle ilgili konularda yapmanız gereken araştırmayı her zaman yapamazsınız.

7. Elektrikli El Zımpara Makinesi

Elektrikli Zımpara Makinesi

Bir şeyi her kestiğinizde, ayarlamaları yaptıktan sonra pürüzsüz bir şekilde zımparalamanız gerekir. Elektrikli zımpara makinesi, özellikle daha büyük kesimlerde zımparalamanın daha az zaman ve çaba gerektirmesini sağlar. Küçük kesimler ve küçük ayarlamalar için, yalnızca zımpara kağıdına ihtiyacınız var, ancak daha geniş bir yüzey alanıyla çalışmanız için iyi bir şans var. Ve monoton zımparalama işlemine ne kadar az zaman harcarsanız o kadar iyidir.

8. Döner Alet

Döner Alet

İster bir şeyleri hassas bir şekilde kesmek ister küçük malzeme parçalarını çıkarmak isteyin, bir döner alet, bir çilingirin bu iki şeyi daha ince ayarlanmış bir aletle yapmasına olanak tanır. Dremel bir marka adıdır, ancak “döner alet” belirli bir özelliğe sahip görünmüyordu, bu nedenle amaçlarımız açısından Dremel yeterli olacaktır. Dremel, küçük/büyük ayarlamalar gerektiren küçük alanlar için mükemmel bir araçtır. Dremel, boyutu ve kafa çeşitliliği nedeniyle son derece uyarlanabilir bir araçtır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?