+90 532 781 8389
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik Kapı

23 Ocak 2020
Çelik Kapı

Bir evin belki de en önemli unsurlarından biri kapısıdır. Güvenli ve sağlam bir kapı, içerisinde güvenle ve huzurla yaşayabileceğiniz bir ev vaat eder. Gece uyurken en ufak bir tıkırtı duyduğunuzda, hırsız sandığınızda bunun sebebi size güven vermeyen daire kapınız olabilir. Bu nedenle insanlar tarafından genellikle çelik kapı tercih edilir. Çünkü çelik kapı sağlamdır. Hırsızlara karşı daha güvenlidir. Diğer kapılara göre daha yüksek koruma sağlar. Sağlam bir kilitle beraber bir çelik kapı hem uzun ömürlüdür hem de sizin evinizde güvenle uyumanızı sağlar.

Ürün Açıklaması

Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı modelleri, kapının nerede kullanılacağına göre değişiklik gösterir. Apartmanların giriş kapıları için çok fazla çelik kapı modelleri mevcuttur. Genellikle insanlar apartman kapısı seçerken, camlı ya da camsız modeller arasında kalmaktadır. Binanın içinden dışarının görülebilmesi adına ya da bina ışık alsın diye camlı çelik kapı tercih edilmektedir. En çok satılan çelik kapı modelleri ise daireler için olan çelik kapılardır. Söz konusu daha kişisel bir alan, yani apartman dairesi olunca bu noktada insanların kişisel zevkleri daha çok ön plana çıkarak satın almaları etkilemektedir. Güvenlikli ve sağlam bir kapı olduğuna inandıktan sonra insanlar seçtikleri kapıların evlerinin dekorasyonuna ya da tarzına uyup uymadıklarını düşünmektedir. Size tavsiyemiz, modelden önce çelik kapı için renk belirlemenizdir. Sıfırdan kafanızdaki kapı modelini bulmanız sizin için zor olabilir. Birçok mağazayı gezip yine de kafanızda hayal ettiğiniz, resmettiğiniz modeli bulamayabilirsiniz. Bu nedenle bazı kriterler belirleyip eleyerek ilerlemek sizin için daha az yorucu bir yöntem olabilir. Bu nedenle önce renk için karar kılın. Ardından model için eleme yapmaya başlayın. Hareketli bir model mi, yoksa daha düz bir model mi istediğinize karar verin. Bunları belirledikten sonra evinize en uygun çelik kapıyı bulmak daha kolay olacaktır. Bir diğer kategorisi ise villaların bahçe kapılarıdır. Aynı şekilde genellikle villaların giriş kapısı için de çelik kapı uygulaması tercih edilmektedir. Çelik kapı için bir başka uygulama alanı da yangın kapılarıdır. Burada modelden çok kapının işlevi ön plandadır.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları önceden de ölçüm alındıktan sonra da belirlenebilir. Ancak en sağlıklı olan çelik kapıyı satın alacağınız yerden görevlilerin gelmesi ve ölçüm yaparak sabit bir fiyat belirlemesidir. Yapılan ölçüm işlemlerinin sonucuna göre çelik kapı fiyatları değişiklik gösterecektir. Ayrıca bulunduğunuz şehre, semte göre de çelik kapı fiyatları değişiklik gösterebilir. Bulunduğunuz şehrin standartlarına göre fiyatlar daha yüksek ya da daha düşük olabilir. Örneğin bir karşılaştırma yapacak olursak büyük şehirlerdeki fiyatlar, küçük şehirlerdeki fiyatlardan daha yüksek olacaktır. Ancak satın alacağınız mağazanın da fiyatta etkisi olacaktır. İyi araştırma yaparak kesenize uygun fiyatlar olan bir yer bulabilirsiniz.

Ürün Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?